Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 606 293 624 - chętnie pomożemy w znalezieniu interesującego Was produktu

FILTRUJ
  • od
    do

Shopping Center 9

SUKIENKA RENNE VINTAGE BLUE

SUKIENKA RENNE VINTAGE BLUE
SUKIENKA RENNE VINTAGE BLUE

Sukienka mini w odcieniu przygaszonego błękitu. Uszyta z miękkiej, przyjemnie otulającej mieszanki lyocellu i wiskozy o delikatnej strukturze i subtelnym, atłasowym połysku. Objętościowa góra z wyraźnie zaznaczoną talią, pięknie modeluje sylwetkę i nadaje jej proporcji, a lekko rozkloszowany dół dodaje lekkości i swobody ruchu.

To wyjątkowa propozycja na letnie kolacje, ciepłe spacery czy inne specjalne okazje. Dzięki odpowiednim dodatkom z łatwością odnajdzie się także w codziennych stylizacjach.


MADE IN POLAND by Shopping Center 9

lekkości i swobody ruchu.

Materiał

60% lyocell, 40 % wiskoza

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

589,99 zł

KURTKA JAXXON SAND

KURTKA JAXXON SAND
KURTKA JAXXON SAND

Kurtka o pudełkowym kroju i ponadczasowej prostocie, łącząca codzienny komfort z charakterem. Uszyta z miękkiego denimu o beżowo-piaskowym odcieniu. Ma krótki fason z linią ramion podkreśloną poduszkami oraz długie rękawy zakończone wąskim mankietem. Całość uzupełniają klasyczne metalowe guziki i detale typowe dla konstrukcji denimowych - kieszenie z klapami i charakterystyczne przeszycia.

Możesz nosić ją solo jako kluczowy element stylizacji lub połączyć z dedykowanymi spodniami, tworząc spójny set. Idealna dla osób ceniących funkcjonalne, ponadczasowe projekty w nieszablonowym wydaniu.

 

MADE IN POLAND by Shopping Center 9

 

Materiał

100% bawełna 

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena:

569,99 zł

LONGSLEEVE SIA GREY

LONGSLEEVE SIA GREY
LONGSLEEVE SIA GREY

Longsleeve o prążkowanej strukturze, uszyty z elastycznej dzianiny, która doskonale dopasowuje się do sylwetki i zapewnia pełen komfort noszenia. Miękki i wygodny, a jednocześnie wyjątkowo kobiecy dzięki unikatowemu splotowi z przodu. To model, który wyróżnia się na tle klasycznych basiców - prosty, ale z wyrazistym detalem, który nadaje mu nowoczesnego i nieco bardziej wyjściowego charakteru. Idealny zarówno do eleganckich stylizacji, jak i ulubionych jeansów.

 

MADE IN POLAND by Shopping Center 9

Materiał

92% wiskoza EcoVero, 8% elastan

Dostępność: brak towaru

Cena:

319,99 zł

SUKIENKA DAHLIA SATIN BURGUNDY

SUKIENKA DAHLIA SATIN BURGUNDY
SUKIENKA DAHLIA SATIN BURGUNDY

Bestsellerowa sukienka midi wraca w nowej odsłonie. Wykonana z miękkiego lyocellu w pięknym, głębokim odcieniu burgundu. Głęboki dekolt w kształcie litery V zniewalająco eksponuje linię biustu i optycznie wydłuża szyję. Poduszki na ramionach charakterystycznie podkreślają ramiona, a głębokie rozcięcie na udzie przełamuje prostotę i subtelnie eksponuje nogę. Idealnie sprawdzi się w stylizacjach ze szpilkami i bez wątpienia przyciągnie niejedno spojrzenie. 

 

MADE IN POLAND by Shopping Center 9

Materiał

100% lyocell

Dostępność: brak towaru

Cena:

639,99 zł

LONGSLEEVE KAIA DARK GREY

LONGSLEEVE KAIA DARK GREY
LONGSLEEVE KAIA DARK GREY

Bluzka z poduszkami na ramionach o prostym, a jednocześnie unikatowym kroju. Uszyta z miękkiego materiału, dzięki czemu świetnie układa się na sylwetce i jest niezwykle delikatna dla Twojego ciała. Ma lekko oversize’owy fason z długim rękawem i okrągłym dekoltem. Świetnie sprawdzi się w połączeniu ze spodniami z wysokim stanem, jeansami lub elegancką spódnicą. Idealna baza do wielu stylizacji – od casualowych po bardziej wyjściowe. Ten model to kwintesencja minimalizmu z nutą nowoczesności.

 

MADE IN POLAND by Shopping Center 9

MATERIAŁ

95% wiskoza, 5% elastan

Dostępność: brak towaru

Cena:

269,99 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.